Son Güncelleme: 17 Şubat 2016 23:13 Çine Madranspor ile cumartesi günü deplasmanda karşılaşacak olan Çorum Belediyespor futbol takımı bu maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanda tüm futbolcular hazır bulundu. Teknik Direktör Serdar Bozkurt nezaretinde yapılan antrenman ısınma hareketlerinin yapılan 5’e 2 , koordinasyon ve dar alanda taktiksel çalışmayla sona erdi.
Yüksek tempoda geçen antrenmanda futbolcuların son derece hırslı oldukları gözlendi. Çine deplasmanında da galibiyet serisini sürdürmek için mücadele edecek olan takım bugün yapacağı antrenmanla çalışmalarını sonlandıracak.