Son Güncelleme: 9 Mart 2021 19:36 Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, bugün yapılan antrenmanı ziyaret etti.
Futbol Şube Sorumlusu Nurettin Karaca, Basın Sözcüsü Mustafa Altunkaya ve Genel Kaptan Hamit Işık’ın da izlediği antrenmanda teknik direktör Serdar Bozkurt ile kısa bir görüşme yapan başkan Zeki Gül, Çatalcaspor maçında aldıkları darbeler sonrası hastanelik olan ve dikiş atılmak zorunda kalan Ercan ve Emre’ye geçmiş olsun dileklerinde bulundu.