Son Güncelleme: 17 Şubat 2016 12:17 İkinci Bahar Lokantası Sahibi İsmet Çıtak tarafından, Çorum Belediyespor futbol takımına İskilip Dolması ikram edildi.
Dün akşam verilen yemeğe Kulüp Başkanı Zeki Gül’ün yanı sıra yöneticileri Nurettin Karaca, Mustafa Altunkaya, Mustafa Ercan, Sinan Özdilli, Fahri Yandık, Mustafa Ercan, Şükrü Türkoğlu, İsmail Tekçam, Turgay Yılmaz, Genel Kaptanı Hamit Işık, teknik heyet, futbolcular ve personel de hazır bulundu.
Yemekte konuşan işletme sahibi İsmet Çıtak, Çorum Belediyespor’un başarılarıyla gurur duyduklarını ifade ederken, cumartesi günü oynayacağımız Çine Madran maçı ve diğer maçlarımızda başarı dileklerinde bulundu.
Çıtak, ayrıca İskilip Dolması’nın yapımı ve sunumu hakkında da bilgiler paylaştı. Kulüp Başkanı Zeki Gül ise yemekte yaptığı konuşmada jestinden dolayı İsmet Çıtak’a teşekkür etti.
Gül, bundan sonraki süreçte diğer işadamlarından ve işletme sahiplerinden de prim sözü beklediklerini ifade etti.
Takım kaptanı Serkan Güney ise, ligde iyi bir çıkış yakaladıklarını ve bunu sürdürmek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirirken, kendilerine her konuda yardımcı olan yönetim kurulu ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.(Haber Merkezi)